Arslan ve Kılıç’tan Köydes’e ek ödenek müjdesi

Arslan ve Kılıç’tan Köydes’e ek ödenek müjdesi

Arslan ve Kılıç, Köydes’e 32.862.159 TL ek ödenek sağladıklarını müjdelediler.

Kars Milletvekilleri, 65.Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, yaptıkları açıklamada Köydes’e 32.862.159 TL ek ödenek sağladıklarını müjdelediler.

13 Mayıs 2022 tarihinde Köydes’e 45.778.000 TL ödenek getirdiklerine dair hemşerilerimizi yerel basın aracılığı ile bilgilendirdiklerini, ayrıca İlbank’tan 50 milyon TL kaynak oluşturduklarını söyleyen Arslan ve Kılıç, şimdi de 32.862.159,-TL ilave ödenekle 2022 yılında Köydes’e getirmiş oldukları ödenek toplamının 128.640.159 TL olduğunu belirttiler.

Arslan ve Kılıç, “Kars merkez ve İlçelere bağlı köylere daha fazla hizmet götürebilmeyi sağlamak için oluşturulan kaynaklardan dolayı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Murat Kurum’a hemşerilerimiz adına teşekkür ediyoruz” dediler.

Köydes’e sağladıkları ek ödeneğin hemşerilerimiz için hayırlı hizmetlere vesile olması dileğinde bulunan Arslan ve Kılıç, Kars merkez ve ilçeler için tahsis edilen ek ödenek dağılımının aşağıdaki tabloda belirtildiğini ifade ettiler.  

ek-odenek-dagilimi.jpg

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler