Gültekin : "Söz Veriyorum Kars'ı Yaşanabilir Bir Kent Haline Getireceğiz"

Gültekin : "Söz Veriyorum Kars'ı Yaşanabilir Bir Kent Haline Getireceğiz"

​​​​​​​CHP Kars Belediye Başkan Adayı Dindar Gültekin, elini sıktığı her bir vatandaşa, hayata geçireceği projelerini anlatmaya devam ediyor.

Dindar Gültekin seçim süreci başladığı ilk gün olduğu gibi bugün de belediye meclis üyesi adayları Yeşim Aydın, Çağlar Bağış, Barış Değer, Burak Taşçı, Murtaza Yıldız, Özer Şimşek, Haşimcan Koca, Ali Osman Saday, Mert Özdemir, Gürkan Özer ve Erol Kurun ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürdü.

Dindar Gültekin başkanlığındaki CHP heyeti bugün de Kars Müze Müdürlüğü, Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğünü, Kars Gümrük Müdürlüğü, İl Özel İdaresi ve Meteoroloji Müdürlüğü ile birlikte bazı okulları ziyaret etti. Bu arada esnaf ziyareti de yapan Dündar Gültekin ve belediye meclis üyesi adayları 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerinde Kars halkının kendilerine yetki vermesi durumunda hayata geçirecekleri projeleri anlatma fırsatı buldu.

Kars Belediye Başkan Adayı Dindar Gültekin bir araya geldiği vatandaşlara 1 Nisan itibariyle Kars halkının kendisini belediye başkanlığına layık görmesi durumunda şehrin geleceğinin yeninden şekilleneceğinin sözünü vermeye devam etti.

ffffffffffffff-002.jpg

Kaynak:Hatice Kavşut

 İnternet Editörü
HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler