Kars’ta Turizm Haftası’nda yürüdüler

Kars’ta Turizm Haftası’nda yürüdüler

Kars’ta Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yürüyüşte protokol üyeleri ve vatandaşlar Bedestene yürüdü.

Volkan KARABAĞ

Kars’ta Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağoı önünden Bedestene kadar yürüyüş gerçekleşti.

Yürüyüşe, Kars Milletvekilleri 65.Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Tarım Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Kars Valisi Türker Öksüz, Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, İl Jandarma Komutanı Albay Hıdır Ayçiçek, Kültür ve Turizm İl Müdürü Hayrettin Çetin, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Yürüyüş boyunca davul-zurna çalındı, katılımcılar Türk Bayraklarını salladı.

Bedesten’de düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından açılış konuşmaları gerçekleştirildi. Program halk oyunları ve hafta nedeniyle düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.

kars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(2).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(3).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(4).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(5).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(6).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(7).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(8).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(9).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(10).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(11).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(12).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(13).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(14).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(15).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(16).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(17).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(18).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(19).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(20).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(21).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(22).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(23).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(24).jpgkars’ta-turizm-haftasi’nda-yuruduler-(25).jpg

Önceki ve Sonraki Haberler