Kars’tan 15 bin ekmek deprem bölgesine gönderildi

Kars’tan 15 bin ekmek deprem bölgesine gönderildi

Kars Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası ve Kars Fırıncılar Odasına kayıtlı fırınlar tarafından üretilen 15 bin adet ekmek, deprem bölgesine gönderildi.

Volkan KARABAĞ

Kars Valisi ve Belediye Başkan Türker Öksüz, deprem bölgesine gönderilmek üzere temin edilen yardımların tasnif ve yükleme işlemlerinin yapıldığı AFAD Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Burada incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi alan Öksüz, çalışmalarda yer alan gönüllülere teşekkür etti.

Deprem bölgesine gönderilmek üzere Karslılar tarafından temin edilen su, gıda maddesi, battaniye, kışlık kıyafet gibi yardımları taşıyan 6 adet tır Vali Öksüz tarafından uğurlandı.

Vali Öksüz, Kars Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası ve Kars Fırıncılar Odasına kayıtlı fırınlar tarafından üretilen 15 bin adet ekmeğin de deprem bölgesine gönderildiğini söyledi. Öksüz, büyük bir dayanışma ve yardımlaşma örneği sergileyen yardımsever Kars halkına, STK'lara ve çalışmalara katılan gönüllülere de teşekkür etti.

fox1konwiaa8klo.jpegfox1kogx0acc4fg.jpegfox25smxeaeo7uo.jpegfox56gjxoae126j.jpegfox6jr1xgaigohx.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler