'Komşum' projesi devam ediyor

'Komşum' projesi devam ediyor

Kars Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan yurtlarda kalan gönüllü öğrenciler, ‘’Komşum Projesi’’ çerçevesinde yurtlarda yapılan akşam yemeklerini vatandaşlarla paylaşıyorlar.

Tacettin DURMUŞ

Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nün ‘’Komşum Projesi’’ ilimizdeki yurtlar da özveri ile yürütülüyor. Merkez, Sarıkamış ve Kağızman ilçelerimizde bulunan GSB yurtlarında barınan gönüllü öğrenciler, akşam yemeklerini en sıcak ve en hijyenik şekilde vatandaşlarımız ile buluşturuyor. Ekim ayı itibariyle başlayan süreçte gönüllü gençlerimiz tarafından toplam 57 farklı aileye 3580 porsiyon yemek dağıtıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından; Komşum projesine tam destek veriyoruz. Bu Sosyal sorumluluk projesi öğrencilerimize bollukta ve darlıkta sahip olduğumuz nimetleri ölçülü kullanmayı öğretiyor ve israf ile mücadele de bu proje önemli bir rol oynuyor,'' açıklaması yapıldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
3 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler