Selim Kaymakamlığına Mubin Demirkıran atandı

Selim Kaymakamlığına Mubin Demirkıran atandı

Kars'ın Selim ilçe Kaymakamlığına Mubin Demirkıran atandı

Kars’ın Selim ilçe Kaymakamı Cengizhan Ankara’nın Artvin Vali Yardımcılığına atanması üzerine Selim İlçesine, Kastamonu Çatalzeytin Kaymakamı Mubin Demirkıran İçişleri Bakanlığı’nın onayı ile atandı.

Mubin DEMİRKIRAN:

1994 yılında Siirt ilinde doğdu. 2016 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2017 yılında yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 2018 yılında Erzurum Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine başladı. Ardından sırasıyla, Trabzon-Akçabat ve Bartın-Amasra ilçelerinde Kaymakam Refikliği stajını tamamladı. Burdur-Çeltikçi ve Isparta-Sütçüler ilçelerinde Kaymakam Vekilliği stajını tamamladı. Ardından Mülkiye Müfettişi Cengizhan YILMAZ'ın nezaretinde teftiş stajını tamamladı. İngiltere'nin Cambridge şehri Anglia Ruskin Üniversitesinde yabancı dil eğitimini aldı.İçişleri Bakanlığının 11.09.2020 tarihli onayı ile ilçemiz Kaymakamlığına Vekaleten atanmış olup 20.09.2020 tarihinde görevine başlamıştır. 19.03.2021 tarih ve 2021/153 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararı ile İlçemiz Kaymakamlığına asaleten atanmıştır. Mubin Demirkıran, Ocak 2023'te Kars Selim Kaymakamı olarak görevlendirildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler