Şentürk Özyılmaz, kooperatif başkanlığına adaylığını açıkladı

Şentürk Özyılmaz, kooperatif başkanlığına adaylığını açıkladı

Kars Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Müdürü Şentürk Özyılmaz, kooperatif başkanlığına adaylığını açıkladı.

Uzun yıllardan beri Kars Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde müdürlük görevini başarılı bir şekilde yürüten Şentürk Özyılmaz, kooperatif başkanlığına adaylığını açıkladı.

Kars Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adaylığını açıklayan Özyılmaz, 29 Ocak 2023 Pazar günü yapılacak olan seçimlerde Karslı esnaflardan destek istedi.

"Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır" diyen Şentürk Özyılmaz’ın sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklama şöyle :

Değerli Esnaf ve Sanatkarlarımız ;

Uzun yıllardır sosyal medya hesabımdan, kooperatifimizin gelişimi ve sizler adına, faydalı olabilecek her türlü bilgiyi, belgeyi paylaştım.

İlk defa kendi adıma bir şey paylaşmak istiyorum.

Kooperatifimizin 29 Ocak 2023 Pazar günü seçimli genel kurulu olduğu artık bilinmektedir.

27 yıldır her kademesinde çalıştığım kooperatifimizin yeni ana sözleşmesi gereği artık çalışanlar aynı zamanda kooperatif üyesi olup seçme veya seçilme haklarına sahip olamayacaklar.

Hal böyle olunca da bana yıllardır, gerek başkanım gerekse yönetim kurulum tarafından her defasında, “Allah senden razı olsun, burası sensiz asla başarılı olamaz, eni sonu buranın başkanlık hakkı senindir” denildi.

Bende bu sözlerden aldığım ilhamla Başkanım ve yönetim kuruluna artık emekliliğimin dolduğunu bundan sonrada seçilme hakkımın olmayacağını, beyan ederek, 27 yıldır birlikte yürüdükleri evlatlarına zaten layık gördükleri başkanlık makamı için izin istedim.

3 gündür çok görüşmeler oldu. Başkanımız her zaman olduğu gibi 35 yıldır yürütmekte olduğu başkanlığa devam etmek istediğini beyan etti. Kendi görüşüdür saygı duyarım. Allah yolunu bahtını açık etsin.

Kulaktan kulağa duyup da daha ben açıklama yapmadan, 2 gündür telefondan o kadar yoğun bir ilgi gösterdiniz ki emin olun artık benim için bundan daha yüce bir makam yoktur.

Yüce rabbim hepinizden razı olsun.

Dijital çağımızda, daha dinamik, daha modern, daha hızlı bir kooperatif için ben hazırım, sizlerin de hazır olduğunu iki gün içerisinde bize üye olan yada olmayan binlerce iletişimden gördüm. Kooperatif başkanlığına adayım. Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır.

Saygılarımla…

Önceki ve Sonraki Haberler