“Tarihi Kimliğiyle Kars Kenti Projesi” değerlendirme toplantısı

“Tarihi Kimliğiyle Kars Kenti Projesi” değerlendirme toplantısı

Vali/Belediye Başkanı Türker Öksüz’ün başkanlığında, “Tarihi Kimliğiyle Kars Kenti Projesi” son durum değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Proje kapsamında bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak çalışmalar istişare edildi. 

Toplantıda, Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Fonu (IPA) ile finanse edilen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından uygulanan Rekabetçi Sektörler Operasyonel Programı (CISOP) kapsamında uygulanan ve SERKA’nın faydalanıcısı olduğu ‘Tarihi Kimliği ile Kars Kenti Projesi’nin geldiği aşama değerlendirildi. Ayrıca, projenin yapım işlerinin ilerleyişi, devam eden ve yapılacak olan çalışmalar hakkında Vali Öksüz’e brifing verildi. 

SERKA Yönetim Kurulu Başkanı Vali/Belediye Başkanı Türker Öksüz, projeyi yakından takip ettiğini belirterek, Kars’a önemli bir katma değer sağlayacak olan projenin tüm Karslılar tarafından heyecanla beklendiğini söyledi. 

Vali Öksüz, valilik ve kentteki tüm kurumlar olarak projeye büyük önem verdiklerini ve projenin tamamlanması için kentteki bütün paydaşların ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

ffe38f2a-f570-4075-a846-6c57f90022eb.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
11 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler