Yudum, soğuk havada Karslıları coşturdu

Yudum, soğuk havada Karslıları coşturdu

Kars’ta ikincisi düzenlenen Peynir Festivali Yudum konseri ile taçlandı. Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen binlerce Karslı Yudum ile coştu.

Volkan KARABAĞ

Kars Valiliği, Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA), Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle bu yıl 2'ncisi düzenlenen 'Kars Peynir Festivali' Yudum konseri ile sona erdi. Kars Kalesi eteklerinde yapılan konsere 7’den 70’e binlerce Karslı akın etti.

Konser öncesi Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) Genel Sekreteri Nurullah Karaca Yudum’a, Kültür ve Turizm İl Müdürü Hayrettin Çetin ise organizatör Hakan Kankılıç’a plaket verdi.

2 gün süren Peynir Festivali Yudum konseri ile taçlandı. Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen binlerce Karslı Yudum ile gönüllerince eğlenerek şarkılara eşlik etti.

Konserde havanın soğuk olmasına aldırış etmeyen Yudum bağlamasıyla Karslıların gönüllerinde taht kurdu. Kendisinin Karslı, Ardahanlı ve Iğdırlı olduğunu ifade eden Yudum, “Biz sadece plaka olarak ayrıldık. Biz 3 il halen biriz ve böyle de kalacağız.” dedi.

yudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(1).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(2).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(3).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(4).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(5).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(6).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(7).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(8).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(9).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(10).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(11).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(12).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(13).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(14).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(15).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(16).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(17).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(18).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(19).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(20).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(21).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(22).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(23).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(24).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(25).jpgyudum,-soguk-havada-karslilari-costurdu-(26).jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
6 Yorum